Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Uncategorized

5 seksownych sposobów na poprawę sterydy na zanik mięśni u psa

BLIZNY WYPUKŁE PRZEROSTOWE I KELOIDY – JAK USUNĄĆ

To właśnie po odstawieniu sterydów mężczyzna zaczyna odczuwać wszystkie objawy impotencji – obniżenie libido, zanik jąder, obniżenie lub zahamowanie spermatogenezy, problem z ilością i jakością plemników, a także brak satysfakcjonującej erekcji. Kobiety uzależniają się od alkoholu szybciej niż mężczyźni, wynika to między innymi z różnic w aktywności enzymów metabolizujących alkohol niższa aktywność dehydrogenazy alkoholowej w błonie śluzowej żołądka kobiet. Dieta uboga w świeże warzywa, małe stężenie folianów w surowicy i zespół metaboliczny wiążą się ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia nagłej głuchoty idiopatycznej. Bellator Light Heavyweight. Leczenie uzupełniające dobierane jest indywidualnie pod kątem rozpoznania i podejrzewanego patomechanizmu bólu. Zaburzenia emocjonalne, ginekomastia, zaprzestanie produkcji naturalnego testosteronu, zanik jąder czy impotencja. Efekty toksyczne zniknęły w mniej niż 1 dzień. Common Misuse Techniques Include. Czym jest i jak rozpoznać zespół Aspergera. Zaburzenia miesiączkowania po 40. Działanie sterydów polega na stymulowaniu wzrostu masy mięśniowej poprzez syntezę białka lub też zmiany gospodarce wapniem. Biedna/y to Ty jesteś. Skóra głowy 400 600,. Nasometin Control i Momester Nasal – sterydy donosowe, które dotychczas sprzedawane były wyłącznie z przypisu lekarza dostępne są już w aptekach stacjonarnych i internetowych jako lek OTC, czyli bez recepty. Wzielem test susp wczoraj. Warto jednak pamiętać, że wygląd oferty to nie wszystko i przed zakupem trzeba zawsze zaznajomić się dokładnie z produktem, który jest sprzedawany. Wartości znajdujące się powyżej tych granic, ale w ich pobliżu, mogą wskazywać na wyczerpującą się rezerwę nadnerczy lub przysadki. Sterydy czyli glikokortykosteroidy zwane też steroidami są najsilniejszymi lekami przeciwzapalnymi. Skutki uboczne przyjmowania sterydów anabolicznych zależą od wielu czynników: przyjmowanych dawek, czasu trwania cyklu, stosowanej diety, wrażliwości organizmu, a także wieku, płci oraz metod wspomagających powrót do równowagi. A ty widać ze początkujący % Pomoz prosze poczatkujacym. Większe obciążenie jest także u osób mających nadwagę. Przecież przy takiej skali oszustwa to są to setki tysięcy złotych. 0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych. Ogólnie, nie da się powiedzieć, jak bardzo i jak szybko komuś zaszkodzi „kuracja” SAA. D Bal można kupić tylko na oficjalnej stronie CrazyBulks. Będą zdobywać umiejętności posługiwania się bronią poinformowała w poniedziałek Poczta Polska. Postautor: kalatos » 18 lis 2013, 17:47.

Przewodnik po sterydy na zanik mięśni u psa w każdym wieku

Kiedy się kortykosteroidy?

Antygenowe testy na COVID są łatwe do przeprowadzenia, niedrogie i umożliwiają szybkie uzyskanie wyniku. Dzień dobry, to znowu ja. Po prostu nie mogły sprostać wymaganiom technicznym. Nina, studentka ostatniego roku kierunku lekarskiego, szczególnie zainteresowana tematyką onkologii, badań obrazowych oraz radiologii pediatrycznej. Nie wiem jak często się to zdarza i co robić wtedy leki przeciwbólowe rozumiem jak najbardziej i ewentualnie leki na apetyt, ale mimo wszystko mam duże obawy. Biorąc pod uwagę siłę działania, nie są one ani zbyt słabe, ani za mocne. 5mg 1/5 tab co 2 dni. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. Niepewny chód, mdłości, paraliż lub drgawki to kilka objawów świadczących o tym, że coś jest nie tak w układzie nerwowym psa – sieci komórek, które przenoszą sygnały do ​​i z mózgu i ciała. You can find the best steroid for sale at our partner vendor websites that you could use for your bodybuilding needs and for your needs on PE. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności, a warunki świadczenia usługi w Regulaminie świadczenia usługi newsletter. Traktowanie „odbloku” po łebkach może mieć fatalne konsekwencje. Idealny do rekompozycji ciała, chętnie sięgają po niego kulturyści. Na pewno nie na własną rękę, a po konsultacji z weterynarzem o tym opowiada nam lek. Anavar stosuje się go również w celu wyzdrowienia po poważnych oparzeniach, złagodzenia bólu kości spowodowanego osteoporozą i w celu ułatwienia wzrostu dziewcząt z zespołem Turnera. Strona sprawdza skrypt wszyty w stronę igf 1 des 1 mg układ klawiatury i używane języki. Podobnie jest w przypadku karmienia piersią. Mój kocurek leczy się na przewlekłe zapalenie trzóstki od 6 lat. Ze względu na chemiczne modyfikacje, związki te mogą bezpośrednio reagować z receptorami neuroprzekaźników w mózgu i zmieniać ich funkcjonowanie ostrzega specjalistka. Firma Novitec, znana z tuningu superaut, przygotowała zestawy modyfikacji dla tego włoskiego byka wagi ciężkiej. Ból pięty po wstaniu z krzesła to kolejny objaw, który pojawia się po dłuższym siedzeniu. Dopiero wyszedł z więzienia. Właśnie z tego powodu oraz z powodu ogromnej masy ciała cierpią często na choroby przewlekłe takie jak nadciśnienie, hipercholesterolemia, bardzo często dotykają ich choroby serca.

Potęga sterydy na zanik mięśni u psa

Miejsce na jadalnię

Simba, to imie oddawalo calego Ciebie: pieknego, madrego, dostojnego, cudowbego, kochanego i jedynego kota przyjaciela. Student Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Ogromny Wybór Modnych Sukienek Do 70%. Zapobiega więc rozpadowi tkanki mięśniowej. Winstrol jest dostępny w formie tabletek i ampułek, z których wykonuje się zastrzyki. Nie zaleca się, aby Avamys podawany był łącznie z rytonawirem, gdyż wiąże się to ze zwiększonym ryzykiem narażenia na nadmierną ekspozycję na furoinian flutykazonu. Jestem obecnie w podobnej sytuacji:30 tydzień, szyjka skrócona do 2,8 cm, miękka + dodatkowo częste skurcze. Im większe, tym lek dłużej wiąże się z błoną śluzową nosa. Na szczęście w łatwy sposób można sobie z tymi objawami poradzić stosując krople nawilżające, najlepiej bez konserwantów, takie jak Hylocomod, Hyloparin, Hyal eye, Thealoz Duo, Systane, Cornegel i inne. Warto po prostu kierować się rozsądkiem i pytać o zdanie różnych ludzi, nie zamykać się tylko na jednego specjalistę lub jedną grupę specjalistów, stale zdobywać doświadczenie. Butelkę należy napełnić do linii wskaźnikowej ciepłą, przegotowaną wodą. Każdy też może napisać „kupie sterydy ZYX”, co nie znaczy, że to prawda. Preparaty T w postaci sprayu są stosunkowo nowym rozwiązaniem na rynku. Wiadomo, że anaboliki sieją spustoszenie w organizmie. Inhalator dolnych i górnych dróg oddechowych z dożywotnią gwarancją. Do charakterystycznych objawów należą. W przypadku stosowania maski twarzowej, skórę twarzy należy dokładnie przemyć wodą po zakończeniu inhalacji pozwoli to uniknąć podrażnień skóry. Podchodził do budynku, gdzie mieszkam, kładł się i patrzył w moje okna. Ubiegał się potem o rolę Colossusa w filmie superbohaterskim X Men 2000. Znacznie prostszą wersją takiej inhalacji może być wykorzystanie sztyftu do nosa bądź smarowanie maścią majerankową lub amolem tuż pod nosem ciężarnej. Mając 15 lat zadbaj o dietę i regenerację. Ester tego testosteronu jest bardzo aktywny i powoduje wiele pozytywnych skutków dla sportowca. Ponadto redukuje częstość napadów i zmniejsza nasilenie objawów choroby. To nieinwazyjne oczyszczanie twarzy przy pomocy fali ultradźwiękowej. No dobra pochwalę się sznaucer miniatura 16lat 2 miesiące i 12 dni. Ważna jest też edukacja. A na samym końcu tego wpisu znajdziecie stworzony przez nas film edukacyjny, o tym jak poprawnie zrobić nebulizację.

Te 10 hacków sprawi, że Twoje sterydy na zanik mięśni u psa będzie jak profesjonalista

Pełna lista

Unikniemy dzięki temu hiperglikemii czyli zbyt wysokiego poziomu cukru we krwi lub hipoglikemii czyli zbyt niskiego poziomu cukru. W kontrze do tych cen znajdują się jednak rosnące nadal koszty produkcji. Otrzymuj najciekawsze teksty z mp. Inne możliwe działania niepożądane to: reakcje rzekomoanafilaktyczne, reakcje nadwrażliwości, obniżenie ciśnienia, objawy przypominające wstrząs. U The Rock – Dwayne Johnson lub u Zac Efron. Z reguły głos powraca do normy po kilku tygodniach. Zapamiętaj mnieNie pamiętasz hasła. Tylko nazwy marek są inne, ale ważne jest również, aby mieć oczy szeroko otwarte, ponieważ niektórzy producenci zbyt mocno opierają się na nazwach nielegalnych produktów swoich kapsułek i tabletek, aby użytkownicy mogli być łatwo wprowadzani w błąd. Rosjanie nie oszczędzili stadionu. Ból pięty przy chodzeniu zazwyczaj pojawia się w podeszwowej części pięty, w okolicy guza piętowego i niejednokrotnie jest bardzo dokuczliwy. Znany jest też dobry wpływ na płodność i parametry nasienia ją definiujące. Podczas terapii ogólnoustrojowej gruczoły przestają wydzielać naturalne kortykosteroidy. Kto i gdzie może zgłosić działania niepożądane. Może również doprowadzić do tego pierwotny nowotwór nadnerczy, najczęściej chłoniak, jeśli wystąpi jednocześnie na obydwu nadnerczach. Trenbolon ma zdolność do całkowitej zmiany budowy ciała. Ważne jest wczesne rozpoznanie choroby, ponieważ zapalenie mięśni może wskazywać na współwystępowanie choroby nowotworowej.

5 rzeczy, za które ludzie nienawidzą sterydy na zanik mięśni u psa

Udostępnij ten post

Glikokortykosteroidy o pośrednim czasie działania 12 36 h. Ma on właściwości podobne do sterydów anabolicznych. Czy toczeń jest zaraźliwy dla ludzi lub innych zwierząt. Na internetowych forach dyskusyjnych dla osób budujących mięśnie, pojawiają się opinie, że żadne suplementy białkowe i diety nie pozwolą zbudować sylwetki takiej, jaką mają najważniejsze nazwiska w świecie kulturystyki. Najczęściej wybieraną odżywką białkową jest WPC, czyli koncentrat białka serwatki, charakteryzujący się średnim czasem trawienia, niską ceną oraz wysoką zawartością biologiczną. Testosteron propionat. Jeżeli występuje nadwaga, powód jest tylko jeden zbyt duża ilość pokarmu w stosunku do zapotrzebowania organizmu. Może więc i Owca WK, po debiucie w boksie, postanowi nieco poszerzyć treningi i techniki, startując również w tej formule, którą kibice najchętniej oglądają, czyli MMA. Napisano 23 kwiecień 2016 08:57. Te pierwsze są wytwarzane w organizmie człowieka przez korę nadnerczy. Duża część środków PCT, Inhibitory aromatazy, Cabaser, itp. Gdy małe dziecko ma cukrzycę, każdy bez wahania zastosuje leczenie, zdając sobie sprawę z grożących konsekwencji. Co ciekawe jednak – na świecie odmówiło zaledwie kilka kobiet. Dsdamian Ponad rok temu. Część z nich, w przerwach między obsługą pacjentów w aptece, chętnie odpowie na zadane przez Ciebie pytania związane ze zdrowiem, chorobami, a także przyjmowaniem lub refundacją leków. Na cały asortyment możesz uzyskać 10% rabatu po wpisaniu kodu. W innych przypadkach, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Materiał opracowali wspólnie: Patryk Kowalski i Marta Kola. Boldenone jest formą testosteronu, o której wiadomo, że zapewnia korzystne budowanie tkanki mięśniowej, jak również przyspieszony rozwój męskich cech płciowych. Ostre zapalenie krtani, tchawicy czy oskrzeli. Jest on chemicznie nazywany diwodorocytrynianem 2 trimetyloaminy. Nie określono w sposób wystarczający bezpieczeństwa stosowania i skuteczności tego leku u dzieci i młodzieży. Niezależnie od tego, który środek wybierzemy, osiągniemy przyrost siły, wytrzymałości oraz masy. Są jeszcze inne, dużo rzadziej występujące przepukliny przedniej ściany brzucha nie związane z blizną pooperacyjną. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu. Jeżeli dojdzie do deformacji, przesunięcia czy wypadnięcia dysku, zaczyna się problem, bo dysk uciska na rdzeń kręgowy i nerwy. Występują stale, albo pojawiają się napadami. Korzyści ze stosowania BPC 157 można odczuć stosunkowo szybko.

sterydy na zanik mięśni u psa Uproszczone — nawet Twoje dzieci potrafią to zrobić

Kategorie produktów

Trzeba dziecko obserwować i kontrolować sytuację. Przewlekłe przyjmowane sterydy zwiększać mogą również ryzyko chorób oczu, takich jak zaćma czy jaskra. Ciekawą możliwością są poszczególne strony z ogłoszeniami, poprzez które można znaleźć niezwykle przydatne i ciekawe produkty i nie tylko. 00Cena konsultacji 12 zł. MIX250MG/MLPRIMABOL 100PRIMOBOLAN DEPOT100MG/ML. Tymczasem infekcja lub choroba przewlekła nie stanowią rzeczywistego powodu do rezygnacji ze szczepień. Cykl “mega masa” jest również przeznaczony dla osób, które mają już za sobą kilka cykli i chcą skutecznie zwiększyć swoją masę i siłę. Jeśli będą pytania do tej ostatniej kwestii, to zagadnienie przedstawię w kolejnym artykule. Żywienie, rodzaj podawanych pasz oraz stworzenie odpowiednich warunków odgrywają istotną rolę w uzyskaniu dobrych wyników w odchowie cieląt. Może pomóc dostarczyć Twojemu ciału to, czego potrzebuje, abyś mógł iść dalej. Lekarstwo wykazuje wysoką skuteczność terapeutyczną u osób cierpiących na toczeń rumieniowaty, u których może dojść do niewydolności nerek. Podobnie wygląda sytuacja z podawaniem sterydów do nosa np. Przypadkowa biopsja mięśnia czołowego może być przyczyną fałszywie ujemnego wyniku badania w kierunku zapalenia mięśni żuciowych. Zatoki pokryte są błoną śluzową a ich zadaniem jest m. Chłopak ma 15 lat i ktoś mu powie: „Musisz brać, jeśli chcesz być mistrzem”. Często ludzie chcą jak najtaniej i dostają byle jaki towar klepany u Ziutka w piwnicy w brudnych rękach bo po jedzeniu ani sikaniu to nie ma w zwyczaju myć nawet rąk. Studium przypadku , Otwarty dostęp. Opis filmu: Sterydy anaboliczne warte ponad milion złotych zabezpieczone. Śledczy doszli do wniosku, że biegaczka nie popełniła przewinienia, a hormon był zawarty w mięsie. Zaburzenia ze strony układu krwiotwórczego wynikają z faktu, iż szpik kostny nie regeneruje się wystarczająco szybko lub też krwinki ulegają przyspieszonemu rozkładowi. Zastosowane miejscowo na skórę szybko łagodzą stan zapalny oraz likwidują uczucie świądu, które jest tak bardzo dokuczliwe. Pod względem budowy chemicznej przypomina testosteron, ale ma o wiele mniejsze właściwości androgeniczne. Administratorem Twoich danych osobowych jest Delta Sport Clinic sp.

Popraw swoje umiejętności sterydy na zanik mięśni u psa

Udostępnij na innych stronach

@Andrzejek13 ajajajjj ale plejsika zajebali 200iq. Żelki z Melatoniną i Witaminami na Sen. Efekty maskulinizacyjne. Zabawa, którą znasz z podwórka. Oczywiście i tak nie ma to znaczenia, bo to ma pomóc dzieciaczkom nie mi, ale mniej mnie przeraża znane. Zresztą istotne jest i to, że do rejestracji przedstawia się preparat dostarczony przez producenta, a nie ten, który w przyszłości pojawi się na rynku. Po wejściu na wybrane aukcje z więcej niż zachęcającymi cenami przeczytasz m. Wróć do „Lek Prednizon”. Teraz po roku wracam do tego leku w mniejszej dawce pół tabletki na dzień, bo moja waga powolutku rośnie, a problemy z koncentracją utrudniają intensywną pracę umysłową. Tak, może pomóc ale na ile to ciężko powiedzieć; Polecam mydełko wardi shan na przebarwienia oraz żel aloesowy albo tonik z avebio. Braliśmy: Avamys 7dni, Cetraxal 5 dni i Pecto Drill 30 dni. Substancja ta jest pozyskiwana głównie z gorzkich pomarańczy, jednak znajduje się również w innych cytrusach. Oczywiście nie zastąpią one leczenia farmakologicznego, ale. Są raczej “dawkowane”. Leczenie takie jest ograniczane w czasie do uzyskania kontroli nad stanem pacjenta. Istnieją dzieci, u których migdałki potrafią odrosnąć w ciągu kilku tygodni ale to zdarza się wyjątkowo. Wymagane pola są oznaczone. 5 fiolek + rozpuszczalnik 2 mililitry. Samodzielne wkłucie się we własne będzie nieco trudniejsze, niż kłucie uda, jednak wybór tego obszaru daje więcej kontroli nad wprowadzaniem substancji. Badałam się i jestem całkowicie zdrowa,ale nie mogę w żaden sposób przytyć. W żadnym wypadku nie wolno nagle, z dnia na dzień odstawiać leków Metypred i Coaxil, bowiem może to być bardzo groźne dla zdrowia. Dużą zaletę stanowi atrakcyjna cena.

Znajdowanie klientów za pomocą sterydy na zanik mięśni u psa

Dostawa

Podczas całego okresu chemioterapii konieczne jest uważne kontrolowanie masy ciała. Niedomykalność zastawki dwudzielnej skutkuje cofaniem się krwi do obiegu płucnego. To tak jak byś benzyną chciał zgasić ognisko. Do zapewnienia optymalnej obsługi podczas wizyty w naszym serwisie. Choć początkowo wydaje się, że znalazło się złoty środek, to jednak w długoterminowej perspektywie, nieprawidłowe stosowanie sterydów kończy się źle. Google Incorporated Google Analytics, Google Cloud Platform, GSuit, Google Optimize, Google Tag Manager, Google Data Studio – obsługa kampanii reklamowych, analizowanie ruchu na stronach Serwisu i obsługa poczty firmowej, analiza sposobu korzystania z Serwisu przez Użytkownika – USA poza EOG. Równie rzadkie są efekty uboczne wynikające z działania androgennego, dlatego masa mięśniowa jest sucha i pozbawiona nadmiaru wody. Witam W 2008 r mnie też to dopadło. Wydział Medycyny Weterynaryjnej, SGGW, Warszawa. Wierzchowska M, Bodnar M, Burduk P, Kaźmierczak W, Marszałek A: Rare benign pleomorphic adenoma of the nose: short study and literature review. Bo niedrożny nos to nadkażenia bakteryjne, zapalenie ucha, zapalenie zatok. W internecie jesteśmy online dla ciebie , ze swoimi klientami planujemy długą i owocną współpracę , pamiętaj że w kategorii PORADY znajdziesz już gotowe cykle sterydowe , a w nich polecane przez nas paczki gdzie kupując oszczędzasz nawet do 20% wartości przesyłki. W Polsce cierpią na nią ponad 2 miliony osób. Największą i najbardziej rozpoznawalną imprezą w bodybuildingu jest Mr. Jej matka została wysterylizowana i wróciła do swojego domu. Pediatria po Dyplomie. We wspomnianej sytuacji pojawiają się często dodatkowe następstwa w postaci silnego trądziku, utraty włosów, agresywnego zachowania i zmian nastroju, co dotyczy wszystkich niezależnie od płci. Biorąc pod uwagę potencjalne poważne konsekwencje zachorowania na Covid 19 zaszczepienie się w dostępnym dla ciebie terminie może być ważniejsze niż koordynacja czasu przyjęcia szczepionki z przyjęciem leku modyfikującego przebieg SM. Stosuje się więc leki rozszerzające oskrzela, hamujące stan zapalny w oskrzelach oraz zmniejszające ich nadreaktywność. Modne Sukienki Dla Każdej Sylwetki. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki. Są to leki podawane przez dłuższy okres, w związku z czym są preparatami w dużej mierze przepisywanymi przez lekarzy na receptę. Bazujemy na: całych jajkach chudym drobiu chudych częściach wołu i wieprzowiny chudym nabiale chudych rybach tłustych rybach orzechach i wyrobach z tychże olejach tłoczonych na zimno pestkach i nasionach3. Serce zwykle zaczyna się zmniejszać, gdy sterydy anaboliczne / androgenne nie są już używane. W dniu zabiegu dokładnie umyj wzgórek łonowy, penisa i mosznę wodą z mydłem. Najczęstszym guzem skóry jest znamię mieszkowe, będące łagodnym nowotworem komórek podstawnych. Czy lepiej długi ester. Hormonalna terapia zastępcza znajduje zastosowanie terapii menopauzy – podaje się estrogeny, w andropauzie – podaje się testosteron, a także przy niedoczynności kory nadnerczy. Kolejne powtórzenie badań potwierdziło, ze wszystko jest w porządku. Dopiero pani alergolog.

Udane historie, o których nie wiedziałeś sterydy na zanik mięśni u psa

Obsługa i reklamacje

Punkt 5 to dla mnie nowość. Co takiego jest w tym dopingu. Jest takie miejsce nad morzem, gdzie nie dociera głośna muzyka, między domkami jest przestrzeń, a w niej mnóstwo atrakcji ukrytych w zieleni. Scarface przez ko 1 runda raff. Leczenie ostrej hipokalcemii powikłanej niedoborem magnezu. Żałujemy, że tak późno. Trzy miesiące po śmierci Wojciecha Wysockiego został awansowany przez nową komendant Renatę Jaskowską na starszego aspiranta. HCG PRZECHOWUJEMY W LODÓWCE, nie martw się o działanie towaru. Oryginalny Anadrol ma poziom anaboliczny 320 nieco ponad 3 razy więcej niż testosteron , ze wskaźnikiem anabolicznym 100. Należy wziąć pod uwagę plusy i minusy sterydów, a także zdobyć odpowiednią wiedzę, by móc samodzielnie ocenić ryzyko, a przede wszystkim musisz pamiętać, że preparaty trzeba stosować zgodnie z zaleceniami. Zablokowanie plików cookies. Utrata wagi i efekty maskulinizacyjne przez zwiększający się estrogen po odstawieniu testo – wykluczają się. Jeżeli minie 4 5 tygodni od podania sterydu i poród nie nastąpił, a ryzyko porodu przedwczesnego znowu się pojawia, to do rozważenia jest powtórne podanie sterydów. Uzależnienie od sterydów to cichy wróg, który działa w pokrętny sposób – najpierw sprawia, że mężczyzna czuje się bardziej męsko, na dłuższa metę jednak męskość tę mu odbiera. Od zakupu zdalnego jest ich drugi projekt, czyli Allegro. Dyskusje obracały się wokół prawej dawki sterydów, cykle sterydowe, skutki uboczne sterydów, bulking sterydów, cięcia sterydów i tak dalej.

Author

admin